Sony 32 Inch KLV-32R306C HD Ready LED TV | Dolby Digital Sound Technology
Rs 36,800
OverView
Sony 32" HD LED TV has Clear Resolution Enhancer which scales low resolution images up to Full HD resolution without picture noise.You can enjoy smooth and sharp details even in fast-moving sequences with Motionflow XR.Uses a ...Product Description
Sony 32" HD LED TV has Clear Resolution Enhancer which scales low resolution images up to Full HD resolution without picture noise.
You can enjoy smooth and sharp details even in fast-moving sequences with Motionflow XR.
Uses a powerful computer model to analyze and compensate for inaccuracies in speaker response
You can enjoy your favourite digital content from any USB stick.
Has Dolby Digital Sound Technology and Sound Output is (RMS)8W + 8W.
Sony 32 Inch KLV-32R306C HD Ready LED TV has 1366 x 768 Pixels resolution.
Related Products
Videocon Led Tv 43 4K 9.00 Google Smart With Soundbar
Rs 48,500 Rs 62,500
Videocon 65Dk5-S 65 4K Ultra Hd Android Smart Led Tv | Black
Rs 112,990 Rs 145,000
Samsung UA43TU8000RXHE 43-inch Crystal UHD 4K Smart LED TV | Black
Videocon 43" 43DN5-S Smart Full HD LED TV | Black | Android TV