Technos 32" E32DU2000 Smart Curved LED TV | Android Smart TV | Acoustic System Speakers
Rs 25,500
Rs 32,000
-20%
OverView
Technos E32DU2000 Smart Curved LED TV is 32 inches ...
Cart
Account
Search
Recent View
Go to Top
Shopping Cart
×
Your shopping cart is empty!
Search
×
Recent View Products
Product Description
Technos E32DU2000 Smart Curved LED TV is 32 inches Android Smart TV.
Technos Smart Curved LED TV has 1280*720 and Panel is LED.
This 32 inch Smart TV has 5.1 inch speaker and Response time is 8ms
Total Speaker output is 12 w (2x6 w) and presence of Acoustic system.
Brightness: 300 kcd/m2
This Smart TV Consists HDMI Ports, USB Ports, 2 Acoustic Speakers, PC Input and Sleep Timer
Related Products
Videocon 32" Smart Android LED TV
Rs 28,999 Rs 36,500
Philips 24inch Slim LED TV